ITALSKAY

Włoski styl i innowacja - wysokogatunkowe skaje o niespotykanych fakturach, ciekawych wzorach i modnych kolorach.


INCISA
to wysokogatunkowe skaje tapicerskie pozytywnie wyróżniające się wśród bogactwa tego typu produktów na rynku. Olbrzymia ilość ciekawych faktur dostępnych w różnych kolorach i możliwych do zamówienia w metrażach, jest niekwestionowana zaletą tej kolekcji. Ważnym atutem jest również włoski design oraz wysoka jakość proponowanych produktów, której często brak na rynku, zwłaszcza w tej grupie wyrobów. Właściwości i parametry techniczne skajów gwarantują długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie, a przeprowadzone próby niepalności pozwoliły produktom uzyskać certyfikację „Classe 1 IM” oraz EN 1021 part 1 i 2.

INTOUCH
to elegancki produkt o właściwościach gwarantujących długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. Oprócz wysokich parametrów technicznych przedstawionych w tabeli, produkt pomyślnie przeszedł próby niepalności uzyskując certyfikację „Classe 1 IM”.

 

Intouch można czyścić chemicznie (na sucho) i prać w wodzie o temp. 30-40 st. C. Plamy nierozpuszczalne w wodzie można czyścić delikatnym rozpuszczalnikiem (alkohol), tamponując lekko od brzegów plamy ku jej środkowi. Prasować na lewej stronie w temp. do 110 st. C. najlepiej przez wilgotną tkaninę .....

MILLION
to produkt opracowany z myślą o rynku jutra i kierowany do nowoczesnego odbiorcy, coraz bardziej wymagającego jeżeli chodzi o jakość, styl i elegancję.

MILLION do złudzenia przypomina wysokiej jakości naturalną skórę. Delikatny, satynowy połysk, gładkość i subtelnie zaznaczona faktura, to charakterystyczne cechy tego niezwykłego produktu. Dodatkowe atuty, to bogata gama kolorystyczna oraz bardzo wysokie parametry techniczne. Jest to efekt zastosowania unikatowych procesów produkcyjnych, polegających na koagulacji poliuretanu na powierzchni podkładu z mikrofibry, dzięki czemu połączenie lica z podkładem jest nadzwyczajnie trwałe a powierzchnia wyjątkowo wytrzymała i odporna na pocieranie .....


CO ROBIMY ...

Projektujemy, produkujemy, dostarczamy i montujemy meble. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji. Współpracujemy w tym zakresie z uznanymi projektantami wnętrz, architektami oraz oferujemy własne rozwiązania. Elementy meblowe produkowane dla naszych klientów charakteryzują się nowoczesnością rozwiązań oraz dbałością o detal. Produkowane są z użyciem materiałów najwyższej jakości. Łączenie wielu rodzajów materiału w jedną, spójną całóść nie stanowi dla nas trudności.

Tworzymy klimat i wygodę do pracy i wypoczynku .

ORAZ …

Służymy poradą i pomocą przy projektowaniu. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt na podstawie dokumentacji bądź dostarczonego wzoru. Podejmujemy się nietypowych zamówień, których realizacja wymaga zastosowania oryginalnych rozwiązań. Ważna jest dla nas funkcjonalność, estetyka i wspólny styl z pozostałym umeblowaniem. Potrafimy dostosować się do tych zadań, oferując nasze doświadczenie i niestandardowe podejście do projektu. Specyfika tej branży wymaga od nas indywidualnego traktowania każdego klienta. .

DLATEGO …

Dzięki ścisłej współpracy naszych projektantów ze stylistami wnętrz nowe meble nie tylko przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania ale doskonale zharmonizuję sie z charakterem biura, domu czy mieszkania.

Twoje potrzeby w połączeniu z naszymi możliwościami i doświadczeniem ograniczyć może tylko budżet. Pozostaje zatem ustalenie daty pierwszego montażu. Potrzebujesz pomocy lub porady,

zadzwoń :

 


ZADZWOŃ JUŻ TERAZ !!

telefony :

501 266 330, 501 260 990, 501 266 670

 

Jeżeli wszystkie numery telefonów są zajętę spróbuj za chwilę !

Cenniki, katalogi, informacje

Wpisz adres na który mamy wysyłać cenniki, katalogi i informacje o promocjach i firmowych wydarzeniach.

siedziska.com - to nasz nowy projekt

Flag Counter

    po pracy biegamy