Dom w Wałbrzychu


Write a comment

Comments: 13
  • #1

    Michell Digirolamo (Friday, 03 February 2017 13:13)


    I seriously love your website.. Great colors & theme. Did you build this site yourself? Please reply back as I'm attempting to create my own site and would love to learn where you got this from or exactly what the theme is named. Many thanks!

  • #2

    Yvette Fredenburg (Friday, 03 February 2017 15:06)


    I truly love your blog.. Great colors & theme. Did you make this site yourself? Please reply back as I'm attempting to create my very own blog and want to learn where you got this from or just what the theme is called. Thanks!

  • #3

    Flo Griffie (Friday, 03 February 2017 17:24)


    I really like it when folks get together and share thoughts. Great website, stick with it!

  • #4

    Alline Talkington (Saturday, 04 February 2017 00:48)


    I love reading an article that will make people think. Also, many thanks for allowing me to comment!

  • #5

    Kendal Cuthbert (Saturday, 04 February 2017 12:38)


    I go to see every day some websites and blogs to read posts, except this weblog gives quality based writing.

  • #6

    Karol Engel (Saturday, 04 February 2017 13:06)


    We're a group of volunteers and starting a new scheme in our community. Your website offered us with valuable information to work on. You have done a formidable job and our whole community will be grateful to you.

  • #7

    Barabara Humiston (Saturday, 04 February 2017 23:46)


    Hello there! This blog post couldn't be written any better! Looking through this article reminds me of my previous roommate! He constantly kept preaching about this. I'll forward this post to him. Fairly certain he will have a great read. Thanks for sharing!

  • #8

    Mui Yarber (Sunday, 05 February 2017 12:44)


    Great article.

  • #9

    Tam Struck (Monday, 06 February 2017 02:25)


    Hi there, its pleasant post concerning media print, we all be familiar with media is a wonderful source of facts.

  • #10

    Nisha Letts (Monday, 06 February 2017 22:16)


    Wow! This blog looks exactly like my old one! It's on a completely different topic but it has pretty much the same layout and design. Outstanding choice of colors!

  • #11

    Hyo Severino (Tuesday, 07 February 2017 12:54)


    Hey there! This is kind of off topic but I need some guidance from an established blog. Is it difficult to set up your own blog? I'm not very techincal but I can figure things out pretty fast. I'm thinking about setting up my own but I'm not sure where to begin. Do you have any points or suggestions? Thank you

  • #12

    Everett Wiles (Thursday, 09 February 2017 01:25)


    Very good information. Lucky me I ran across your blog by accident (stumbleupon). I've bookmarked it for later!

  • #13

    Darlene Ogilvie (Friday, 10 February 2017 03:04)


    What's up, the whole thing is going fine here and ofcourse every one is sharing data, that's genuinely good, keep up writing.

CO ROBIMY ...

Projektujemy, produkujemy, dostarczamy i montujemy meble. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji. Współpracujemy w tym zakresie z uznanymi projektantami wnętrz, architektami oraz oferujemy własne rozwiązania. Elementy meblowe produkowane dla naszych klientów charakteryzują się nowoczesnością rozwiązań oraz dbałością o detal. Produkowane są z użyciem materiałów najwyższej jakości. Łączenie wielu rodzajów materiału w jedną, spójną całóść nie stanowi dla nas trudności.

Tworzymy klimat i wygodę do pracy i wypoczynku .

ORAZ …

Służymy poradą i pomocą przy projektowaniu. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt na podstawie dokumentacji bądź dostarczonego wzoru. Podejmujemy się nietypowych zamówień, których realizacja wymaga zastosowania oryginalnych rozwiązań. Ważna jest dla nas funkcjonalność, estetyka i wspólny styl z pozostałym umeblowaniem. Potrafimy dostosować się do tych zadań, oferując nasze doświadczenie i niestandardowe podejście do projektu. Specyfika tej branży wymaga od nas indywidualnego traktowania każdego klienta. .

DLATEGO …

Dzięki ścisłej współpracy naszych projektantów ze stylistami wnętrz nowe meble nie tylko przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania ale doskonale zharmonizuję sie z charakterem biura, domu czy mieszkania.

Twoje potrzeby w połączeniu z naszymi możliwościami i doświadczeniem ograniczyć może tylko budżet. Pozostaje zatem ustalenie daty pierwszego montażu.



 Potrzebujesz pomocy lub porady,

zadzwoń :

 


ZADZWOŃ JUŻ TERAZ !!

telefony :

501 266 330, 501 260 990, 501 266 670

 

Jeżeli wszystkie numery telefonów są zajętę spróbuj za chwilę !

Cenniki, katalogi, informacje

Wpisz adres na który mamy wysyłać cenniki, katalogi i informacje o promocjach i firmowych wydarzeniach.









siedziska.com - to nasz nowy projekt

Flag Counter

    po pracy biegamy