Italvelluti Polska

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma ITALVELLUTI wprowadziła do swojej oferty nowe marki. Tym samym rozszerzyła bogatą ofertę tkanin tapicerskich o wysokogatunkowe skaje i naturalne włoskie skóry. W efekcie oferowane produkty - dostępne teraz pod trzema markami - tworzą kompletną paletę materiałów tapicerskich dla producentów mebli, tapicerów, architektów, dekoratorów, hurtowników oraz klientów indywidualnych.

WYSZUKIWARKA TKANINStwórz własną sofę w tkaninach ITALVELLUTI

Zapraszamy do kreatywnego komponowania tkanin.

 

Większość klientów zanim zamówi mebel, chciałaby zobaczyć jak on będzie wyglądał. Zastanawia się też, czy będzie on współgrał z kolorem ścian i podłogi w ich mieszkaniu. Strona internetowa Italvelluti proponuje Państwu narzędzie pozwalające rozwiązać ten problem i stworzyć wirtualny mebel, wykorzystując tkaniny z naszych kolekcji. To Państwo wybierzecie rodzaj wnętrza, kolor ścian i podłogi a przede wszystkim zdecydujecie o tym, jaką tkaninę umieścić na poszczególnych częściach mebla. Wykorzystując własną inwencję, odrobinę wyobraźni i wizualizer Italvelluti, możecie Państwo stworzyć wymarzony mebel kilkoma kliknięciami komputerowej myszy.

 

Jednocześnie informujemy, że ze względu na bogactwo oferty ładowanie wizualizera może chwilę potrwać. Należy też pamiętać o tym, że rezultat otrzymany na ekranie ma charakter poglądowy i w dużej mierze zależy od ustawień monitora.

 

wizualizer
wizualizer

CO ROBIMY ...

Projektujemy, produkujemy, dostarczamy i montujemy meble. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze inwestycji. Współpracujemy w tym zakresie z uznanymi projektantami wnętrz, architektami oraz oferujemy własne rozwiązania. Elementy meblowe produkowane dla naszych klientów charakteryzują się nowoczesnością rozwiązań oraz dbałością o detal. Produkowane są z użyciem materiałów najwyższej jakości. Łączenie wielu rodzajów materiału w jedną, spójną całóść nie stanowi dla nas trudności.

Tworzymy klimat i wygodę do pracy i wypoczynku .

ORAZ …

Służymy poradą i pomocą przy projektowaniu. Jesteśmy w stanie wykonać dowolny projekt na podstawie dokumentacji bądź dostarczonego wzoru. Podejmujemy się nietypowych zamówień, których realizacja wymaga zastosowania oryginalnych rozwiązań. Ważna jest dla nas funkcjonalność, estetyka i wspólny styl z pozostałym umeblowaniem. Potrafimy dostosować się do tych zadań, oferując nasze doświadczenie i niestandardowe podejście do projektu. Specyfika tej branży wymaga od nas indywidualnego traktowania każdego klienta. .

DLATEGO …

Dzięki ścisłej współpracy naszych projektantów ze stylistami wnętrz nowe meble nie tylko przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania ale doskonale zharmonizuję sie z charakterem biura, domu czy mieszkania.

Twoje potrzeby w połączeniu z naszymi możliwościami i doświadczeniem ograniczyć może tylko budżet. Pozostaje zatem ustalenie daty pierwszego montażu. Potrzebujesz pomocy lub porady,

zadzwoń :

 


ZADZWOŃ JUŻ TERAZ !!

telefony :

501 266 330, 501 260 990, 501 266 670

 

Jeżeli wszystkie numery telefonów są zajętę spróbuj za chwilę !

Cenniki, katalogi, informacje

Wpisz adres na który mamy wysyłać cenniki, katalogi i informacje o promocjach i firmowych wydarzeniach.

siedziska.com - to nasz nowy projekt

Flag Counter

    po pracy biegamy