Współpracujemy z :


Marbet Style

Misją Marbet Style jest dostarczanie rzeczy pięknych, wytwarzanych w oparciu o autorskie projekty wyróżniające się nieszablonową estetyką. Nasze produkty to coś więcej niż najnowsze trendy wnętrzarskie czy wygoda użytkowania. W naszej wizji meble potrafią spełniać marzenia o pięknych wnętrzach z indywidualną duszą.

Zespół Marbet Style tworzą ludzie z pasją, ceniący niezależność kreacji i świeże spojrzenie na przedmioty użytkowe. Z umiłowania do dobrego designu wciąż poszukujemy nowych form wyrazu, które pozwolą jak najpełniej oddać indywidualną wizję projektanta.

więcej na stronie producenta :
MARBET

Bagomar

Naszym celem jest dostarczenie klientowi zawsze produktów najwyższej jakości, dlatego od wielu lat współpracujemy z wieloma sprawdzonymi partnerami z Polski i zagranicy. Jesteśmy bezpośrednim importerem materiału z Europy, Brazylii, Indii, Chin. Jesteśmy również autoryzowanym wykonawcą i partnerem Laminam, dzięki temu oferujemy spieki kwarcowe wraz z 25 letnią gwarancją.

więcej na stronie :

BagomarJasno Shutters Sp. z o.o.

Shuttersy i żaluzje drewniane JASNO:
Przez pasję do perfekcji

Dzięki shuttersom (okiennice wewnętrzne) i żaluzjom drewnianym JASNO wszystko w Państwa domu stanie się wyjątkowe. Nasze shuttersy i żaluzje drewniane zwracają uwagę tym, co niewidoczne: sprytnymi szczegółami, które sprawiają, że nasze shuttersy i żaluzje drewniane nie tylko wyjątkowo pięknie wyglądają, ale też pozostaną piękne na dłużej. Highlight your home – Rozświetl swój dom.

więcej na stronie producenta :
Jasno Shutters Sp. z o.o

Arpa Industriale S.p.A.

FENIX NTM jest materiałem o wielu zastosowaniach, które są typowe dla takich wnętrz jak : kuchnie, łazienki, meble (stoły, regały, ścianki działowe, krzesła, itp.) pomieszczenia opieki zdrowotnej itp.

Produkowany w zakresie klasycznych kolorów. Jego szczególne cechy to wysoka odporność na zarysowania i uderzenia, łatwość w utrzymaniu czystości i doskonała intensywność barw. Niesamowicie matowy, do stosowania w pionie i poziomie.

więcej na stronie :

Fenix NTMEclisse Polska Sp. z.o.o

Poprzez analizę oryginalnego projektu oddajemy Tobie system przesuwny do drzwi chowanych najbardziej odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom, który w szczególny sposób przerabia istniejący otwór w ścianie.

Jako producent systemów przesuwnych do drzwi chowanych, do Waszej dyspozycji pozostawiamy nasze doświadczenie. Wasze projekty dostarczone w formacie (dwg czy dxf) zostaną rozpatrzone przez nasz dział techniczny, który zasugeruje i doradzi Wam najbardziej odpowiednie rozwiązanie. W ten sposób możecie wykorzystać nasze podpowiedzi i pomysły w tworzeniu własnej przestrzeni.

Usługa "Projekt Przestrzeni"pomaga Wam stworzyć eleganckie i funkcjonalne otoczenie.

więcej na stronie producenta :

Eclisse Polska Sp. z o.o.

PEKA SP. Z O.O.

Kompetencja i rzetelność

 Firma funkcjonuje na rynku polskim od 1996 roku. Głównym akcjonariuszem jest szwajcarska firma Peka-Metall AG. W skład naszej oferty wchodzą wyroby przedsiębiorstw Peka-Metall AG, Kesseböhmer, Wesco i Agoform.

 Naszym celem jest kompleksowe zaopatrzenie firm działających w branży meblarskiej w najwyższej jakości wyposażenie do szafek kuchennych, łazienkowych i garderobianych.

 Jesteśmy ekspertem w dziedzinie rozwiązań ułatwiających przechowywanie żywności, naczyń kuchennych i drobnego sprzętu AGD. Nasze systemy pomagają funkcjonalnie zagospodarować przestrzeń w szafkach.

 Profesjonalne elementy wyposażenia, od nowatorskich wyciągów wysokich i podblatowych przez inteligentne rozwiązania do szafek narożnych, aż po praktyczne systemy segregacji odpadów, podnoszą komfort pracy w kuchni.

więcej na stronie :

PEKA SP. z o.o.Raumplus Polska

Raumplus to firma będąca od dwóch pokoleń producentem drzwi przesuwnych, ścianek dzialowych oraz systemów zabudowy wnętrz. Firmę założył w roku 1986 Jürgen Guddas, który położył nacisk na bezkompromisową jakość, uczciwe zasady współpracy i szacunek dla klienta. 

 Na początku swojej działalności, firma raumplus były niewielkim, ale prężnym zakładem. Jednak wraz z upływem czasu, zięć Carsten i córka Uta Bergmann rozbudowali firmę, tworząc przedsiębiorstwo działające na całym świecie. Firma raumplus jest obecna na pięciu kontynentach i współpracuje z partnerami w 58 krajach. Posiada udziały w spółkach zlokalizowanych w Chinach, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Rosji i Szwajcarii.

 Pomimo sukcesu i rozwoju firmy, zasady etyczne, którymi kierował się założyciel Jürgen Guddassą są nadal żywe i stanowią motto całego zesopłu raumplus.

więcej na stronie producenta :

Raumplus

Stoneline - fornir kamienny

Fornir kamienny, kamień dekoracyjny.

Cienki jak papier, elastyczny, w 100% wodoodporny, lekki a przede wszystkim łatwy w montażu. Tak w skrócie można opisać sensacyjny produkt jakim jest fornir kamienny.

Ciepłe drewno i twardy kamień – jako naturalne materiały zdominowały naszą przestrzeń życiową, będąc raczej osobnymi światami niż dynamicznym duetem. Dziś to się zmienia. Stosowany przez wieki fornir drzewny uzyskał równego sobie partnera w postaci forniru kamiennego.

Eliminując podstawowe trudności związane z obróbką naturalnych kamieni, wprowadza kamień do każdego zakładu stolarskiego, wnętrzarskiego i u każdego kto ceni sobie naturalny i niepowtarzalny design. W prosty sposób możemy nadać każdej aranżacji unikatowe tchnienie bazując na tym co dała nam natura.

więcej na stronie producenta :
STONELINE

 CO ROBIMY ...

W Walabi projektujemy i produkujemy meble na zamówienie. Oferujemy kompleksowe usługi, współpracując z projektantami wnętrz i architektami, a także proponując unikatowe rozwiązania.

Nasze meble łączą nowoczesny design, dbałość o detale i materiały najwyższej jakości. Łączymy różne materiały w spójną całość.

Tworzymy komfortowe przestrzenie do pracy i relaksu. Wybierz Walabi jako profesjonalnego dostawcę mebli na miarę Twoich potrzeb.

ORAZ …

Zapewniamy wsparcie i doradztwo przy projektowaniu, realizując projekty na podstawie dokumentacji lub wzorów.

 

Przyjmujemy nietypowe zamówienia, angażując innowacyjne rozwiązania. Cenimy funkcjonalność, estetykę i spójny styl z innymi meblami.

 

Dzięki naszemu doświadczeniu i elastycznemu podejściu, dostosowujemy się do wymagań klienta. Indywidualne traktowanie klientów jest dla nas kluczowe.

DLATEGO …

Współpraca z wykwalifikowanymi projektantami i stylistami wnętrz gwarantuje meble spełniające Twoje oczekiwania i wpisujące się w charakter biura, domu czy mieszkania. Dzięki indywidualnemu podejściu, tworzymy unikalne rozwiązania meblarskie.

 

Oferujemy szeroką gamę materiałów i wzorów, dostosowując ofertę do różnych budżetów. Teraz wystarczy ustalić datę montażu. Nasi specjaliści zapewnią sprawny proces i zadowolenie z usług. Potrzebujesz pomocy lub porady,

zadzwoń :

 


ZADZWOŃ JUŻ TERAZ !!

telefony :

501 266 330, 501 260 990, 501 266 670

 

Jeżeli wszystkie numery telefonów są zajętę spróbuj za chwilę !

Cenniki, katalogi, informacje

Wpisz adres na który mamy wysyłać cenniki, katalogi i informacje o promocjach i firmowych wydarzeniach.

siedziska.com - to nasz nowy projekt

Flag Counter

    po pracy biegamy